Webový systém Webbia

Webový redakční systém Webbia

Redakční systém Webbia je elektronický nástroj pro snadnou a zároveň profesionální tvorbu a aktualizaci osobních nebo firemních webových stránek a portálů. To vše přímo z Vašeho počítače bez nutnosti jakýchkoliv technických znalostí a dodatečných programů. Kdokoliv, kdo umí používat Microsoft Word, případně LibreOffice Writer, dokáže ovládat redakční systém Webbia! A to vše prostřednictvím webového prohlížeče z kteréhokoliv místa na světě.

Redakční systém Webbia jsem začal vyvíjet v roce 2006 a od té doby jsem realizoval desítky instalací. Je používán na malých stránkách, ale i na větších portálech. Z pohledu konkurence a kvality není důležitý ani tak počet instalací, ale počet stránek v jednotlivých instalacích. Mám několik instalací, kde jsou stovky stránek a web spravují desítky redaktorů. To jsou všechno fakta, která hovoří o výkonu a praktickém nasazení redakčního systému Webbia.

Optimalizace pro vyhledávače

Dobrá optimalizace pro vyhledávače (SEO) je jednou z důležitých vlastností redakčního systému Webbia. Ten dokáže pracovat tak, že v adresním řádku prohlížeče jsou obsažena důležitá klíčová slova. Rovněž je možné přímo stránce nebo adresářům nastavit klíčová slova a popis do hlavičky HTML stránky. Samozřejmě již při návrhu designu beru ohled na vyhledávače - používám správně nadpisy, dobře navržené menu a další související techniky.

Optimalizace pro vyhledávače Vám zvýší návštěvnost stránek, protože Vaše stránka se bude nacházet výše ve výsledcích vyhledávání na různých vyhledávačích a redakční systém Webbia Vám v tom pomůže.

Rychlá možnost aktualizace

Nepochybně největší výhodou, kterou poskytuje redakční systém, je právě rychlá možnost aktualizace dat. V dnešní době je zákazník zvyklý být pravidelně a včas informován o novinkách, cenách, nových produktech, nových referencích a podobně. To vše Vám umožňuje redakční systém Webbia.

V případě, že takové údaje včas nedostane, obrací se na konkurenci…

Být na internetu už dávno neznamená mít jen obyčejnou web stránku. Jedná se o umění, které Vás naučím využívat ve Váš prospěch!

Konkurenční výhody

Můj redakční systém je na trhu od roku 2006 a za tu dobu se z něj stal vyspělý systém, který má vychytané dětské chyby. V současnosti se zaměřuji hlavně uživatelskou přívětivost redakčního systému, aby skutečně redaktorům usnadňoval práce a zjednodušil procesy potřebné pro úpravu nebo vytvoření nové stránky. Nezanedbatelnou výhodou je jeho cena.

Moduly systému Webbia Special

Redakční systém Webbia Special je plně modulárním systémem, moduly jsou navzájem propojeny, ale dokáží fungovat i samostatně, což zajišťuje vysokou efektivitu systému. Jednotlivé moduly a jejich kombinace řeší nejčastější problémy a potřeby z běžné praxe.